MAYFIELD GALLERIES - budova Louvre


22.7.2008

Je úterní odpoledne 22. července 2008 a přes Prahu se právě prohnala silná průtrž mračen. Kromě nádherně svěžího vzduchu a vláhy s sebou přinesla i slavnostní atmosféru do nové budovy LOUVRE.

Je úterní odpoledne 22. července 2008 a přes Prahu se právě prohnala silná průtrž mračen. Kromě nádherně svěžího vzduchu a vláhy s sebou přinesla i slavnostní atmosféru do nové budovy LOUVRE.

Budova LOUVRE, která je součástí celého projektu Mayfield Galleries v pražských Radlicích a představují jej tři budovy. První z nich je LOUVRE. Svému prvnímu nájemci firmě LUKOIL začne sloužit již v září. Kolaudace proběhla 21. července a hned 22. července slavnostně přestřihli pásku Lenka Šišuláková, jednatelka developera Mayfield spolu s dodavatelem stavby firmou Heberger.

Nový pražský LOUVRE nabídne více než 4.500 m2 pronajímatelných ploch, které zahrnují kanceláře třídy „A“, vlastní kavárnu, dostatek podzemních parkovacích míst a střešní terasu. Ke standardu budovy patří také otevíratelná okna, regulovatelná klimatizace, strukturovaná kabeláž nebo centrální recepce.

LOUVRE je výjimečný především svým architektonickým pojetím, které vychází z lokality ve které se nachází. Architektonického zpracování LOUVRE připravila kancelář Chapman Taylor a budova striktně respektuje své zelené okolí výškou i typem opláštění.

A protože se jedná o „Louvre“ mělo by se součástí budovy stát i umění. Prvním „vkladem“ se tedy staly černobílé umělecké fotografie budovy. Jejich autorem je Radovan Šubín a shodou náhod byly pořízeny jednoho červencového poledne těsně před bouřkou. Jak je vidět letošní léto provází mnoho bouřek, budově LOUVRE přejme, aby jí přinesly další nájemce a jejich spokojenost v nové krásné budově.

www.mga.cz

zpět
karta projektu: Mayfield Galleries - Louvre
 
 

NEJNOVĚJŠÍ PROJEKTY

Prague Gate
(9 123 m2 ofice space, category A)
www.praguegate.net
 
 
 

KONTAKTUJTE NÁS

telefon:+420 255 719 090
fax:+420 255 711 901
e-mail:
adresa: Mayfield Real Estate
Opletalova 1603/57

Praha 1
 
úvodní stránka | english