o společnosti

Společnost Mayfield působí v oblasti trhu nemovitostí již více než 10 let. Dnes je významným developerem a investorem na trhu nejen v České republice, ale také v Bulharsku, Maďarsku, Německu, Polsku, Rumunsku, na Slovensku a v Srbsku.

Hlavním cílem společnosti Mayfield je vytvářet a dále úspěšně rozvíjet portfolio nemovitostí celé skupiny Fordgate Group. Svůj zájem zaměřuje jak na development a výstavbu nových projektů, tak i na investice do stávajících nemovitostí.

Mayfield se zaměřuje na oblast komerčních nemovitostí, zejména sektor kanceláře a administrativa, retail, lehký průmysl, logistika a zábava.

Tým společnosti se skládá z realitních odborníků s bohatými zkušenostmi ve všech oblastech oboru nemovitostí. Vedle vyhledávání vhodných příležitostí k novým projektům a jejich realizace, je součástí společnosti i tým, který má na starosti správu dokončených projektů ve vlastnictví společnosti Mayfield.

Mayfield rovněž úzce spolupracuje s vybraným týmem renomovaných poradců. Tato širší síť poradenských firem, se kterými má Mayfield velice úzký vztah, poskytuje příležitost proniknout na potenciální trhy a během krátké doby vytvořit důvěryhodnou základnu pro zajištění projektů.

 
 

NEJNOVĚJŠÍ PROJEKTY

Prague Gate
(9 123 m2 ofice space, category A)
www.praguegate.net
 
 
 

KONTAKTUJTE NÁS

telefon:+420 255 719 090
fax:+420 255 711 901
e-mail:
adresa: Mayfield Real Estate
Opletalova 1603/57

Praha 1
 
úvodní stránka | english