PRAGUE GATE – ROZKVETLI JSME


7.10.2008

budova společnosti Mayfield, která je po pěti letech opět na pražském realitním trhu, rozkvetla žlutým polepem a upoutala tak na sebe pozornost  nejen Pražanů, ale především potenciálních nájemců.Celou kancelářskou budovu Prague Gate nově pokrývají žluté listy a květy natištěné na speciální fólii. Na ploše téměř 2 400 m2  byla  využita technologie  perforované grafické fólie na okna od společnosti 3M. Projekt realizovala firma MEZANIN.

Jan Březina, Asset manager společnosti MAYFIELD k tomu říká: „Neotřelá výzdoba ve tvaru rozkvetlé květiny vyjadřuje skutečnost, že budova je praxí prověřená, vyladěná a její chod je bez problémů. Konzervativní nicméně originální grafiku velkoplošného polepu jsme zvolili s ohledem na serióznost budovy tak, aby podporovala zdařilý design výškové budovy. Pozitivní reakce veřejnosti i zaměstnanců institucí dané městské části ukazují, že se náš záměr podařil.“ 

Originální grafiku ukazující inovativní přístup v architektuře a designu navrhla společnost Graffitti Networks. Je vytištěná na speciální perforované okenní fólii Scotchcal 8173 od společnosti 3M. Při pokrývání budovy se spotřebovalo 22 rolí materiálu, tedy 1 350 m2 fólie. Realizace si vyžádala půlroční přípravu, samotné pokrytí trvalo téměř dva měsíce. Netradiční grafiku už viděly stovky tisíc lidí. Kolem Prague Gate, která se jako jedna z dominant Prahy 4 nachází poblíž dálnice D1, totiž denně projede na 100 000 aut.

 „Fólii firmy 3M jsme vybrali kvůli kvalitní podpoře a jedinečnému záručnímu servisu“, říká Jiří Černý z firmy Mezanin, která celý projekt realizovala.  Budova navržená architektonickou kanceláří AGS a postavená společností Mayfield, bude po pěti letech opět k dispozici díky tomu, že se Pojišťovna, podobně jako mnoho jiných bank, odstěhuje „pod vlastní střechu“. Majitelem budovy je stále původní developer Mayfield, člen anglické skupiny FORDGATE GROUP. 

Budova s jedním z nejkrásnějších výhledů na celou Prahu nabízí svým klientům více než 12.000 m2 plochy v kancelářích typu A a dostatečné množství parkovacích míst ve dvou patrech pod zemí a také stání na přilehlém pozemním parkovišti.

Veškeré prostory v budově jsou díky kvalitnímu provedení a bezchybnému facility managementu prováděnému společností Pro-Ark s.r.o. dokonale technicky zvládnuté a odpovídají nejvyšším požadavkům na technologické standardy  kancelářských budov. Vzhled interiérů developer částečně již upravuje podle návrhů renomovaných interiérových architektů, kanceláře pak budou připravovány postupně na klíč dle požadavků jednotlivých

  

nájemců. Pronajímatel je připraven vyhovět i firmám, které pro své působení nepotřebují pět set a více metrů čtverečních a budou mít zájem pronajmout si prostory o menší výměře. Možnost pronájmu je tedy velmi flexibilní. Umožňuje to i architektonické řešení budovy a jednotlivých pater.

 

Pro nájemce bude v budově zajištěna 24 hodinová recepce a velmi příjemná jídelna restauračního typu. Budova dále nabízí krásné, prosvětlené, velkoryse architektonicky řešené prostory pro případný show-room. 

Budova leží přímo u sjezdu z dálnice D1, v blízkosti metra Chodov a přímo u budovy se nachází zastávka MHD. K budově Prague Gate dále přiléhá Euro Hotel, KFC, čerpací stanice a Baumax. V dosahu budovy se pak nachází nákupní centrum Chodov.

zpět
karta projektu: Prague Gate
 
 

NEJNOVĚJŠÍ PROJEKTY

Prague Gate
(9 123 m2 ofice space, category A)
www.praguegate.net
Orange Park
(Orange Park - První hala je na světě)
www.orangepark.cz
 
 
 

KONTAKTUJTE NÁS

telefon:+420 255 719 090
fax:+420 255 711 901
e-mail:
adresa: Mayfield Real Estate
Opletalova 1603/57

Praha 1
 
úvodní stránka | english